A mužstvo 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010
KNČL - Tuchoraz     2:7 Sestava:
David Piller
Dominik Augusta
Karol Bernát Filip Jásek Daniel Kubát
Milan Souček Ondřej Chvojka Martin Vedral Tomáš Novák
Dan Švrčula Tomáš Sládeček
Góly: Novák, Brtník

Střídání: 46. Pavel Bouška za Milana Součka
46. Láďa Brtník za Dana Švrčulu
60. Martin Tykal za Karola Bernáta

Komentář:

Poločas 1:5

Hráno 11.2.2012 od 15:00 v Kostelci n. Č. l.

V zimním turnaji v Kostelci jsme pokračovali zápasem s nedalekou Tuchorazí. Úvod utkání vypadal z naší strany celkem solidně. Se soupeřem jsme drželi krok a dokázali s ním hrát rovnocennou partii. Dokonce jsme se ujali vedení v zápase. Tento celkem slušný výkon jsme podávali jen do té doby (jak už je u nás zvykem), než soupeř vyrovnal a než vstřelil svou vedoucí branku na 2:1. Potom začala opět naše klasika. Tuchoraz dala za poločas 5 gólů, z toho čtyři pramenily z našich nevynucených chyb. Děláme chyby v základních fotbalových dovednostech. Špatné zpracování balonu a následně nepřesná nahrávka nebo míč horkotěžko vybojujeme a pak ho opět špatnou nahrávkou darujeme soupeři. Z takových situací my běžně inkasujeme.
Do druhého poločasu proběhly nějaké změny. Hlavně nastoupil možná náš nový hráč Ladislav Brtník, který se snažil hru oživit a místy se mu to i dařilo a dokonce vstřelil branku na 5:2, ale většinou byl nepochopen spoluhráči nebo přihrávku kterou potřeboval, dostal pozdě. Mužstvo na jeho styl hrálo příliš zataženě a oba dva útočníci tak byli na hrotu hodně osamoceni. Láďa by byl určitě přínosem, ale je třeba se ještě sehrát. Potom jsme inkasovali ještě dva góly, které jsme soupeři opět darovali. Je zapotřebí se na zápas koncentrovat a takového množství chyb se opravdu vyvarovat. Paradoxně jsme odehráli mnohem lepší utkání proti divizním Blšanům než proti bétřídní Tuchorazi.

P.S.: Někteří hráči by se měli nad sebou zamyslet. Buď vůbec nechodí trénovat a hrát zápasy nebo nepřijdou vůbec, že je zima nebo si řeknou o vystřídání v poločase a pak se chodí vyprdět s dorostem. Pro mě k nepochopení a zvážení zda má smysl tady něco dál dělat….
P.S.: Vyjadřuju pouze svoje názory a samozřejmě ne každý s nimi musí souhlasit.
P.Pojezný

Copyright © 2023 sk-kostelecncl.cz