Slevové karty SportFotbal pro hráče SK Kostelec nad Černými lesy.

Rádi bychom Vám představili nového partnera našeho fotbalového klubu, který v rámci spolupráce nabízí všem hráčům slevové karty, díky kterým získají slevy 30% na veškeré vybavení adidas, Nike a PUMA.

Slevová karta

SportFotbal je největší fotbalová speciálka, kterou tvoří internetový a kamenný obchod s kompletním sortimentem nabízející veškeré fotbalové a futsalové vybavení pro kluby i jednotlivce.

Prostory

Nově zrekonstruovaná kamenná prodejna SportFotbal se nachází na Praze 10 a má 400 m2. Třípatrová prodejna je nyní přehledně rozdělena do jednotlivých sekcí – hráčská sekce, klubová sekce, dětská sekce, fanshop a brankářská speciálka.

SportFotbal také nabízí nejnovější kopačky adidas, Nike a PUMA. Vybírat můžete například z aktuálních modelů adidas ACE 16 nebo Nike Mercurial Superfly, ve kterých nastupují Paul Pogba a Cristiano Ronaldo. Ve fanshopu zase SportFotbal nabízí dresy a suvenýry evropských velkoklubů, ze kterých si vybere fanoušek Realu Madrid i Barcelony. SportFotbal má také vlastní grafické studio, kde si můžete nechat udělat výšivku na kopačky nebo si nechat potisknout dres.

Slevovou kartu SportFotbal si vyzvedněte u předsedy klubu ing. Jiřího Vedrala.


www.sportfotbal.cz
Voroněžská 28
101 00 Praha 10

Copyright © 2023 sk-kostelecncl.cz